Ofertă acceptată Cumpărare directă

motorina EURO 5 pe baza de carduri de credit

Număr anunț
DA20136961
Autoritate contractantă
APIA CENTRUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 20741670)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
52.716,15 RON
Valoare atribuită
52.716,15 RON
Data publicării
23.04.2018 14:12
Termen limită
28.04.2018 17:00
Data finalizării
24.04.2018 10:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

52.716,15 RON

din 52.716,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.