Ofertă acceptată Cumpărare directă

benzina fara plumb

Număr anunț
DA20133813
Autoritate contractantă
URBAN ACTIV SERV S.R.L. (CUI RO32267317)
Furnizor / câștigător
GREEN PETROL INVEST SRL-IN REORGANIZARE (CUI 25353105)
Cod CPV
09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
180,40 RON
Valoare atribuită
184,80 RON
Data publicării
23.04.2018 12:19
Termen limită
29.04.2018 17:00
Data finalizării
24.04.2018 13:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

184,80 RON

din 180,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.