Ofertă acceptată Cumpărare directă

ULEI VERDE AMESTEC HUSQVARNA MOTOARE 2 TIMPI

Număr anunț
DA20129370
Autoritate contractantă
Penitenciarul Margineni (CUI 4280248)
Furnizor / câștigător
TACO SYSTEM SRL (CUI 12386623)
Cod CPV
09211810-2 · Uleiuri usoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134,45 RON
Valoare atribuită
134,45 RON
Data publicării
23.04.2018 09:53
Termen limită
28.04.2018 17:00
Data finalizării
24.04.2018 08:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134,45 RON

din 134,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.