Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie medicamente animale VIVARIU
- Număr anunț
- DA20138387
- Autoritate contractantă
- Complexul Muzeal de Stiintele Naturii Bacau (CUI 4278388)
- Furnizor / câștigător
- PET-AMIE SRL (CUI 25153212)
- Cod CPV
- 33614000-7 · Antidiareice, antiinflamatoare si antiinfectioase intestinale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 999,40 RON
- Valoare atribuită
- 999,40 RON
- Data publicării
- 23.04.2018 15:09
- Termen limită
- 29.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2018 12:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
999,40 RON
din 999,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro