Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SUPAPA USCATOR MAN LA8210
- Număr anunț
- DA20136518
- Autoritate contractantă
- TURSIB S.A. (CUI RO789401)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL TEHNIC SRL (CUI RO16961758)
- Cod CPV
- 42131140-9 · Supape reductoare de presiune, de reglaj, de retinere sau de siguranta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.095 RON
- Valoare atribuită
- 1.095 RON
- Data publicării
- 23.04.2018 13:51
- Termen limită
- 28.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2018 13:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.095 RON
din 1.095 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro