Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Colectare deseuri reciclabile
- Număr anunț
- DA20131853
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic Alexandru Macedonski (CUI 4553615)
- Furnizor / câștigător
- ROMFER TRANS SRL (CUI RO16394106)
- Cod CPV
- 90511400-6 · Servicii de colectare a hartiei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.200 RON
- Valoare atribuită
- 1.200 RON
- Data publicării
- 23.04.2018 11:18
- Termen limită
- 28.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2018 11:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.200 RON
din 1.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro