Ofertă acceptată Cumpărare directă

”Canalizare pluvială în incinta aeroportului” – faza SF

Număr anunț
DA20065434
Autoritate contractantă
Judetul Mures (CUI 4322980)
Furnizor / câștigător
IPTANA SA (CUI RO1583816)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
71.000 RON
Valoare atribuită
71.000 RON
Data publicării
16.04.2018 11:49
Termen limită
24.04.2018 17:00
Data finalizării
24.04.2018 12:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

71.000 RON

din 71.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.