Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CAPSATOR PIELE - MANIPLER STAPLER TEGUMENTAR COD. 783100 AE
- Număr anunț
- DA20142499
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33141122-1 · Cleme chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 746,40 RON
- Valoare atribuită
- 746,40 RON
- Data publicării
- 24.04.2018 09:25
- Termen limită
- 29.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2018 10:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
746,40 RON
din 746,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro