Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Plasturi 2/7 cu rivanol100 buc/cut
- Număr anunț
- DA20142478
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BRAILA (CUI 17093659)
- Furnizor / câștigător
- ROMVERA SRL (CUI RO15798084)
- Cod CPV
- 33141112-8 · Plasturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6 RON
- Valoare atribuită
- 6 RON
- Data publicării
- 24.04.2018 09:24
- Termen limită
- 29.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2018 12:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6 RON
din 6 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro