Ofertă acceptată Cumpărare directă

Construire Anexa Gradinita Comuna Sofronea, Judetel Arad

Număr anunț
DA20139453
Autoritate contractantă
COMUNA SOFRONEA (CUI 3519593)
Furnizor / câștigător
ACTA HOUSE CONSTRUCT SRL (CUI RO18878455)
Cod CPV
45214100-1 · Lucrari de constructii de gradinite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
397.120 RON
Valoare atribuită
400.000 RON
Data publicării
23.04.2018 15:57
Termen limită
29.04.2018 17:00
Data finalizării
24.04.2018 13:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

400.000 RON

din 397.120 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.