Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ace pentru camera implantablia - WINGED SURECAN NEEDLE 20GX25MM, cod 4448359
- Număr anunț
- DA20138895
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33141320-9 · Ace medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.600,02 RON
- Valoare atribuită
- 1.600,02 RON
- Data publicării
- 23.04.2018 15:28
- Termen limită
- 28.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2018 09:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.600,02 RON
din 1.600,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro