Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE ALIMENTARE

Număr anunț
DA20137664
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 1 TÂRGU JIU (CUI 29100563)
Furnizor / câștigător
FRIGO TEHNICA SRL (CUI RO5761193)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
853,96 RON
Valoare atribuită
853,96 RON
Data publicării
23.04.2018 14:41
Termen limită
29.04.2018 17:00
Data finalizării
24.04.2018 09:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

853,96 RON

din 853,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.