Ofertă refuzată Cumpărare directă

Sigilii

Număr anunț
DA20111009
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Transport Gaze Naturale TRANSGAZ SA (CUI RO13068733)
Furnizor / câștigător
QUANTUM PROTECT SRL (CUI RO24173890)
Cod CPV
35121500-3 · Sigilii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.825 RON
Valoare finală
12.825 RON
Data publicării
19.04.2018 14:20
Termen limită
24.04.2018 17:00
Data finalizării
24.04.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.