Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Toujeo 300UI/ml x 5pen/1.5ml sol inj (INSULINUM GLARGINE)
- Număr anunț
- DA20140110
- Autoritate contractantă
- Spital Orasenesc Gura Humorului (CUI 5347770)
- Furnizor / câștigător
- EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
- Cod CPV
- 33615100-5 · Insulina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 301,50 RON
- Valoare atribuită
- 301,50 RON
- Data publicării
- 23.04.2018 17:14
- Termen limită
- 29.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2018 13:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
301,50 RON
din 301,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro