Ofertă refuzată Cumpărare directă

carne porc

Număr anunț
DA20084670
Autoritate contractantă
DIRECTIA ASISTENTA SOCIALA OLTENITA (CUI 15844717)
Furnizor / câștigător
COMARO SRL (CUI RO1923578)
Cod CPV
15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.730 RON
Valoare finală
1.730 RON
Data publicării
18.04.2018 07:03
Data finalizării
24.04.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.