Ofertă acceptată Cumpărare directă

LAMPI SI APARATE DE ILUMINAT

Număr anunț
DA20134458
Autoritate contractantă
CONSILIUL LOCAL AL MUNICIPIULUI TIMISOARA CASA DE CULTURA A MUNICIPIULUI (CUI 2483475)
Furnizor / câștigător
EXTRA CAT PROMOTION SRL (CUI 36563277)
Cod CPV
31520000-7 · Lampi si aparate de iluminat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.500 RON
Valoare atribuită
12.500 RON
Data publicării
23.04.2018 12:40
Termen limită
29.04.2018 17:00
Data finalizării
24.04.2018 10:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.500 RON

din 12.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.