Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cascaval Dalia 2.15 kg calup
- Număr anunț
- DA20141565
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "CASUTA CU POVESTI (CUI 4426786)
- Furnizor / câștigător
- CARMO-LACT PROD SRL (CUI RO5908104)
- Cod CPV
- 15544000-3 · Branza cu pasta tare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 193,52 RON
- Valoare atribuită
- 193,52 RON
- Data publicării
- 24.04.2018 08:50
- Termen limită
- 29.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2018 09:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
193,52 RON
din 193,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro