Atribuită Cumpărare directă

Masina de gaurit si insurubat cu percutie cu 2 acumulatori

Număr anunț
DA36122343
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL GAESTI (CUI 24125133)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
42622000-2 · Masini de filetat sau de gaurit (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.186,54 RON
Data publicării
12.07.2024 14:28
Data finalizării
15.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.186,54 RON