Ofertă acceptată Cumpărare directă

Neagra de Vel Pitar 900gr Brasov

Număr anunț
DA20136640
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 33 BRASOV (CUI 29407593)
Furnizor / câștigător
VEL PITAR SA (CUI RO21229091)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
180,40 RON
Valoare atribuită
180,40 RON
Data publicării
23.04.2018 13:57
Termen limită
28.04.2018 17:00
Data finalizării
23.04.2018 18:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

180,40 RON

din 180,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.