Ofertă acceptată Cumpărare directă

produse de cofetarie

Număr anunț
DA20130658
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA A ORASULUI TIRGU NEAMT (CUI 34777240)
Furnizor / câștigător
SIMOIRIS SRL (CUI 33127362)
Cod CPV
15812200-5 · Produse de cofetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
191,80 RON
Valoare atribuită
191,80 RON
Data publicării
23.04.2018 10:38
Termen limită
29.04.2018 17:00
Data finalizării
24.04.2018 15:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

191,80 RON

din 191,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.