Ofertă acceptată
Cumpărare directă
kit sisteme de securitate
- Număr anunț
- DA20139692
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01454 Buzau (CUI 14324414)
- Furnizor / câștigător
- HELION S.A. (CUI RO26471400)
- Cod CPV
- 31625300-6 · Sisteme de alarma antiefractie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.214 RON
- Valoare atribuită
- 9.214 RON
- Data publicării
- 23.04.2018 16:16
- Termen limită
- 28.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.04.2018 16:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.214 RON
din 9.214 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro