Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET FASETE

Număr anunț
DA20138161
Autoritate contractantă
COMUNA VETEL (CUI 4374105)
Furnizor / câștigător
TOUR IMPEX GROUP SRL (CUI RO2118330)
Cod CPV
44163210-5 · Coliere de strangere pentru tevi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
189,58 RON
Valoare atribuită
189,58 RON
Data publicării
23.04.2018 15:00
Termen limită
28.04.2018 17:00
Data finalizării
23.04.2018 15:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

189,58 RON

din 189,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.