Ofertă acceptată Cumpărare directă

Automat de trecere pietoni cu manopera si punere in functiune

Număr anunț
DA20131353
Autoritate contractantă
DIRECTIA ADMINISTRARII DOMENIULUI PUBLIC (CUI 9509173)
Furnizor / câștigător
IAMSAT MUNTENIA SA (CUI RO4195703)
Cod CPV
45316212-4 · Instalare de semafoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.386 RON
Valoare atribuită
26.386 RON
Data publicării
23.04.2018 11:01
Termen limită
28.04.2018 17:00
Data finalizării
24.04.2018 16:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.386 RON

din 26.386 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.