Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie echipamente de gradina
- Număr anunț
- DA20131273
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
- Furnizor / câștigător
- I & I CONS CONCEPT S.R.L. (CUI RO17591491)
- Cod CPV
- 16160000-4 · Diverse echipamente de gradinarit (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.676,47 RON
- Valoare atribuită
- 4.676,47 RON
- Data publicării
- 23.04.2018 10:58
- Termen limită
- 29.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2018 08:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.676,47 RON
din 4.676,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro