Ofertă acceptată Cumpărare directă

MOTOCOASA O-MAC 508T PREMIUM - PROMO

Număr anunț
DA20118007
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "SFANTUL NICOLAE" DETA (CUI 12913065)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
16310000-1 · Cositoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.477,24 RON
Valoare atribuită
1.477,24 RON
Data publicării
20.04.2018 10:19
Termen limită
25.04.2018 17:00
Data finalizării
24.04.2018 12:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.477,24 RON

din 1.477,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.