Acasă · Licitații
· Imbracaminte de uz profesional, imbracaminte speciala de lucru si accesorii (Rev.2)
Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Imbracaminte de uz profesional
- Număr anunț
- DA20140348
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRAREA PATRIMONIULUI IMOBILIAR TURDA SRL (CUI RO31414940)
- Furnizor / câștigător
- SUPREMOFFICE SRL (CUI RO15241139)
- Cod CPV
- 18100000-0 · Imbracaminte de uz profesional, imbracaminte speciala de lucru si accesorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.282,20 RON
- Valoare finală
- 7.282,20 RON
- Data publicării
- 23.04.2018 19:22
- Termen limită
- 29.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2018 09:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.