Ofertă acceptată Cumpărare directă

Colier Plastic

Număr anunț
DA20145626
Autoritate contractantă
U.M.0460 RM.VALCEA (Inspectoratul de Jandarmi Judetean Valcea) (CUI 2649510)
Furnizor / câștigător
UNCLE SAM SERVICE SRL (CUI RO16099955)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14,25 RON
Valoare atribuită
14,25 RON
Data publicării
24.04.2018 11:01
Termen limită
29.04.2018 17:00
Data finalizării
24.04.2018 12:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14,25 RON

din 14,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.