Ofertă acceptată Cumpărare directă

file protectie

Număr anunț
DA20140892
Autoritate contractantă
LICEUL PEDAGOGIC "D. R. PERPESSICIUS (CUI 4205807)
Furnizor / câștigător
UNIPACT SRL (CUI RO14051527)
Cod CPV
30192500-6 · Folii transparente pentru retroproiectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11,88 RON
Valoare atribuită
11,88 RON
Data publicării
24.04.2018 08:10
Termen limită
29.04.2018 17:00
Data finalizării
24.04.2018 13:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11,88 RON

din 11,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.