Ofertă refuzată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE DE PAPETARIE

Număr anunț
DA20096121
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BUICA IONESCU GLODENI (CUI 29143386)
Furnizor / câștigător
DADY S LAND SRL (CUI 27872753)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.535,76 RON
Valoare finală
1.535,76 RON
Data publicării
18.04.2018 14:20
Data finalizării
24.04.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.