Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie copiator color,asortata, A4 ,80gr/mp 250 coli/top

Număr anunț
DA20140599
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GRIGORE HAGIU (CUI 13629887)
Furnizor / câștigător
LIBRARIA LUCIAN BLAGA S.R.L. (CUI RO10976385)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29,42 RON
Valoare atribuită
29,42 RON
Data publicării
24.04.2018 07:33
Termen limită
29.04.2018 17:00
Data finalizării
24.04.2018 15:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29,42 RON

din 29,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.