Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Switch D-Link GO-SW-8G, 8 porturi gigabit, desktop, plastic, DLinkGO
- Număr anunț
- DA20145616
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL CONSTANTA (CUI 4700953)
- Furnizor / câștigător
- GMB COMPUTERS SRL (CUI RO1887661)
- Cod CPV
- 32422000-7 · Componente de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 355 RON
- Valoare atribuită
- 355 RON
- Data publicării
- 24.04.2018 11:01
- Termen limită
- 29.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2018 11:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
355 RON
din 355 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro