Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 50,0% sub estimat
Prelungitor ceramica de 10 m
- Număr anunț
- DA20143185
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic Traian Grozavescu (CUI 4483617)
- Furnizor / câștigător
- ORBAN FELIX ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ (CUI RO9451942)
- Cod CPV
- 31220000-4 · Componente de circuite electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 84,04 RON
- Valoare atribuită
- 42,02 RON 50,0% sub estimat
- Data publicării
- 24.04.2018 09:46
- Termen limită
- 29.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2018 09:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
42,02 RON
din 84,04 RON estimat
50,0%
Adjudecat la 50,0% din estimat · economie 42,02 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.