Acasă · Licitații
· Alcooli, fenoli, fenoli-alcooli si derivatii acestora, fie ei halogenati, sulfonati, nitrati sau nitrozati, alcooli grasi industriali (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare Pliwa Lemon Fresh AF
- Număr anunț
- DA20142348
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC C.F. CLUJ (CUI 4288349)
- Furnizor / câștigător
- BIOSTEC CLINILAB SRL (CUI RO11324711)
- Cod CPV
- 24322000-7 · Alcooli, fenoli, fenoli-alcooli si derivatii acestora, fie ei halogenati, sulfonati, nitrati sau nitrozati, alcooli grasi industriali (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.400 RON
- Valoare atribuită
- 2.400 RON
- Data publicării
- 24.04.2018 09:20
- Termen limită
- 29.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2018 10:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.400 RON
din 2.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro