Ofertă refuzată Cumpărare directă

Carti

Număr anunț
DA20125076
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DACIA (CUI 22237467)
Furnizor / câștigător
GARABONTZIA SRL (CUI 30563308)
Cod CPV
22111000-1 · Carti scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.635,03 RON
Valoare finală
2.635,03 RON
Data publicării
20.04.2018 14:47
Data finalizării
24.04.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.