Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,5% sub estimat

Bonuri valorice pentru carburanti auto

Număr anunț
DA20137491
Autoritate contractantă
COMUNA SLOBOZIA ARGES(Primaria Slobozia) (CUI 4544013)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
67.351,68 RON
Valoare atribuită
67.015,04 RON 0,5% sub estimat
Data publicării
23.04.2018 14:35
Termen limită
28.04.2018 17:00
Data finalizării
24.04.2018 09:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

67.015,04 RON

din 67.351,68 RON estimat 0,5%

Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 336,64 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.