Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 50,7% sub estimat
ACE 2L REGULAR = 5.25 ftva
- Număr anunț
- DA20146066
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Recuperare "Sf.Gheorghe" Botosani (CUI 3372262)
- Furnizor / câștigător
- SABCO-S SRL (CUI RO17124453)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 157,50 RON
- Valoare atribuită
- 77,70 RON 50,7% sub estimat
- Data publicării
- 24.04.2018 11:15
- Termen limită
- 29.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2018 11:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
77,70 RON
din 157,50 RON estimat
50,7%
Adjudecat la 49,3% din estimat · economie 79,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.