Ofertă acceptată Cumpărare directă

detergent

Număr anunț
DA20135569
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit nr. 21 (CUI 29170941)
Furnizor / câștigător
ZAZI COMPANY SRL (CUI 21815066)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
426,06 RON
Valoare atribuită
426,06 RON
Data publicării
23.04.2018 13:15
Termen limită
28.04.2018 17:00
Data finalizării
24.04.2018 08:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

426,06 RON

din 426,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.