Ofertă acceptată Cumpărare directă

RECIPIENT STICLA RESORT AVIATIE

Număr anunț
DA20135339
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 0991 Bucuresti (CUI 24189404)
Furnizor / câștigător
SOLANTIS SRL (CUI RO30545999)
Cod CPV
24111200-7 · Gaze rare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
714,40 RON
Valoare atribuită
714,40 RON
Data publicării
23.04.2018 13:09
Termen limită
28.04.2018 17:00
Data finalizării
24.04.2018 08:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

714,40 RON

din 714,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.