Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Elaborare D.A.L.I pentru obiectivul "Modernizare strada Unirii si Traian"
- Număr anunț
- DA20124456
- Autoritate contractantă
- Primaria municipiului Tecuci (CUI 4269312)
- Furnizor / câștigător
- JULY EXPERT CONSULTING SRL (CUI RO24636057)
- Cod CPV
- 71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.600 RON
- Valoare atribuită
- 60.000 RON
- Data publicării
- 20.04.2018 14:13
- Termen limită
- 28.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2018 10:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
60.000 RON
din 33.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro