Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de colectare deseuri de origine animala

Număr anunț
DA20106177
Autoritate contractantă
COMUNA BOSOROD (CONSILIUL LOCAL BOSOROD) (CUI 4521338)
Furnizor / câștigător
MIRUNA TRANS SRL (CUI 19121240)
Cod CPV
90524300-9 · Servicii de inlaturare a deseurilor biologice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare finală
1.200 RON
Data publicării
19.04.2018 11:35
Termen limită
24.04.2018 17:00
Data finalizării
24.04.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.