Ofertă refuzată Cumpărare directă

Erbicid total necesar pentru combaterea buruienilor

Număr anunț
DA20119755
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
Furnizor / câștigător
S.C.MEDRALMAFARM S.R.L. (CUI 9771912)
Cod CPV
24453000-4 · Erbicide (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
226,90 RON
Valoare finală
226,90 RON
Data publicării
20.04.2018 11:24
Data finalizării
24.04.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.