Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari revizie echipamente climatizare
- Număr anunț
- DA20149377
- Autoritate contractantă
- Parchetul de pe lânga Curtea de Apel Craiova (CUI 16739531)
- Furnizor / câștigător
- TEHNOTERM GRUP SRL (CUI RO14473661)
- Cod CPV
- 50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.500 RON
- Data publicării
- 24.04.2018 12:57
- Termen limită
- 29.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2018 15:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.500 RON
din 2.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro