Ofertă acceptată Cumpărare directă

ELEMENTE PVC 32634

Număr anunț
DA20105782
Autoritate contractantă
r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
Furnizor / câștigător
ELMECO COMPANY 98 SRL (CUI RO10638520)
Cod CPV
44330000-2 · Bare, tije, sarma si profile utilizate in constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.730,22 RON
Valoare atribuită
2.730,22 RON
Data publicării
19.04.2018 11:23
Termen limită
28.04.2018 17:00
Data finalizării
24.04.2018 08:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.730,22 RON

din 2.730,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.