Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,9% sub estimat
TN3480 TN-3480 TN 3480 CARTUS TONER BLACK (8000 PAG) ORIGINAL BROTHER MFC L5750 L5500 6600 5000 5100
- Număr anunț
- DA20145186
- Autoritate contractantă
- Centrul de Formare Initiala si Continua al M.A.I. Orastie (CUI 25949915)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 431 RON
- Valoare atribuită
- 427,08 RON 0,9% sub estimat
- Data publicării
- 24.04.2018 10:48
- Termen limită
- 29.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2018 13:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
427,08 RON
din 431 RON estimat
0,9%
Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 3,92 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.