Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DR-3300 DR3300 DR 3300 UNITATE CILINDRU (30000 PAG) ORIGINAL BROTHER HL5440 5450 DCP8010 MFC8510
- Număr anunț
- DA20145159
- Autoritate contractantă
- Centrul de Formare Initiala si Continua al M.A.I. Orastie (CUI 25949915)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 461,50 RON
- Valoare atribuită
- 461,50 RON
- Data publicării
- 24.04.2018 10:47
- Termen limită
- 29.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.04.2018 13:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
461,50 RON
din 461,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro