Ofertă acceptată Cumpărare directă

24016SE 24036SE CARTUS TONER BLACK (2500 PAG) ORIGINAL LEXMARK E230 E232 E240 E330 E332 E340 E342

Număr anunț
DA20145095
Autoritate contractantă
Centrul de Formare Initiala si Continua al M.A.I. Orastie (CUI 25949915)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
299 RON
Valoare atribuită
299 RON
Data publicării
24.04.2018 10:45
Termen limită
29.04.2018 17:00
Data finalizării
24.04.2018 13:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

299 RON

din 299 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.