Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTUS TONER CANON CRG 719A OEM

Număr anunț
DA20144878
Autoritate contractantă
Inspectoratul Scolar Judetean Dolj (CUI 5046912)
Furnizor / câștigător
COPY SYSTEM SERVICE SRL (CUI RO18589139)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.659,65 RON
Valoare atribuită
1.659,65 RON
Data publicării
24.04.2018 10:37
Termen limită
29.04.2018 17:00
Data finalizării
24.04.2018 11:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.659,65 RON

din 1.659,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.