Ofertă acceptată Cumpărare directă

CE278A (78A) CARTUS TONER BLACK (2100 PAG) COMPATIBIL 100% NOU HP LJ PRO P 1566 1600 1606 1530 PROMO

Număr anunț
DA20141628
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE ASIGURARI DE SANATATE IALOMITA (CUI 11342440)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
592,42 RON
Valoare atribuită
592,42 RON
Data publicării
24.04.2018 08:53
Termen limită
29.04.2018 17:00
Data finalizării
24.04.2018 10:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

592,42 RON

din 592,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.