Ofertă acceptată Cumpărare directă

TONER PENTRU IMPRIMANTELE LASER/FAXURI

Număr anunț
DA20141319
Autoritate contractantă
CENTRUL DE RECUPERARE SI REABILITARE APENTRU PERSOANE CU HANDICAP MEDIAS (CUI 29098722)
Furnizor / câștigător
DENDRIO TECHNOLOGY S.R.L. (CUI RO2114184)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130,25 RON
Valoare atribuită
130,25 RON
Data publicării
24.04.2018 08:37
Termen limită
29.04.2018 17:00
Data finalizării
24.04.2018 10:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

130,25 RON

din 130,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.