Ofertă acceptată Cumpărare directă

ARTICOLE DE PAPETARIE SI ARHIVARE

Număr anunț
DA20150575
Autoritate contractantă
Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura - Centrul Judetean Bacau (CUI 20746669)
Furnizor / câștigător
UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI RO31306086)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.049,60 RON
Valoare atribuită
11.049,60 RON
Data publicării
24.04.2018 13:35
Termen limită
29.04.2018 17:00
Data finalizării
24.04.2018 13:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.049,60 RON

din 11.049,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.